:

5

Branky:Schönmann Daniel-1,Fencl Matyáš-1,Nový Daniel-2,Červinský Marek-1,

Asistence:Pecák Tadeáš-1,Fencl Matyáš-1,Čumpelík Filip-2,Nový Daniel-1,Červinský Marek-1,

Komentář:V dnešním derby utkání jsme nastoupili proti týmu, jehož herní styl je velice jednoduchý. Branku soupeře se snaží ohrozit dvěma způsoby - buď dlouhými výkopy brankáře až k vápnu soupeře - ve stylu bum a ono se něco stane / mimochodem úplně stejným způsobem hraje i Újezd nad Lesy v této soutěži / a nebo nebezpečně zahrávanými přímými kopy , pokud k nim dostanou příležitost. Na tento styl hry jsme se pečlivě na tréninku připravovali a proto jsme s ním v podstatě neměli problém. Od úvodu utkání byli domácí aktivnější a našim trvalo poměrně dlouho, než se probudili. Domácí tým šel do vedení v 10. min právě z trestňáku, který po našem faulu zahrával domácí hráč. Přesto, že náš brankář měl ode mě dostatek informací, kam tento hráč trestňáky kope, nedbal jich a proto jde gól domácích zcela na jeho vrub. Střela to však byla pěkná - 1:0. Postupem času jsme hru vyrovnali a ve druhé půlce této části jsme se již dostávali ke své hře. Tempo ohrožovalo naší branku z několika trestňáků a jednou nás zachránilo břevno. Vyrovnávací gól vstřelil po Fílově akci svým "prvním ligovým " v našem týmu Dan Schönmann a byla to také pěkná střela, která zapadla k pravé tyči domácího celku. Těsně před koncem poločasu se dostal do přečíslení náš Mimozemšťan Mates, jehož dělovku gólman neudržel a dobíhající Mára uklidil míč do sítě - 1:2. Po gólu se již jen rozehrálo a rozhodčí odpískal konec první půle. Do druhé části hry jsme šli s odhodláním vstřelil rychle třetí gól a tím rozhodnout . To se nám podařilo již po necelých dvou minutách, kdy jsme viděli nejhezčí akci zápasu. Po krásné kombinaci Fíly s Márou zakončoval Dan Nový s přehledem na 1:3. Ve 40 .minutě našel krásně Táda nabíhajícího Dana Nového , ten nasadil vyšší rychlostní stupeň a nechal svého strážce za svými zády. Tváří v tvář gólmanovi nezaváhal a bylo to 1:4. Domácí tým i v této půli nastřelil břevno, respektive střelu domácího hráče patrně mířící do branky nadzvedl obětavou hlavičkou Jirka Plechatý do břevna. V závěru se ještě krásnou střelou zapsal do střelecké listiny také Mates a uzavřel tak celkové skóre na příjemných 1:5 .