Jsme jeden tým, který nic nevzdává, bojuje a drží při sobě! JSME TEMPO!

...na webu AFK Slavoj Podolí

11.11.2008 20:46

Mistrovské utkání 21.9.2008 - Tempo : Podolí (5:0)

Již před vstupem do utkání jsme všichni věděli,jak moc těžké klání nás s velice silným soupeřem - Tempo - čeká. Naše tušení se záhy potvrdilo.První branku jsme obdrželi po rohovém kopu , jak také jinak.Než se naši hoši stačili vzpamatovat , během dalších pěti minut byl stav utkání 3:0.Tímto výsledkem skončil první poločas.Do druhého poločasu vstupovali kluci s odhodláním tento nepříznivý stav změnit.K naší velké smůle jsme inkasovali další dvě branky.Konečný stav utkání tak byl stanoven na pět nula. I přes tento nepříznivě vypadající výsledek , je naše hochy třeba pochválit , celý zápas odehráli s obrovským nasazením a srdcem. Celkově se zlepšila obranná hra našeho týmu a to i přes to , že trenér vyzkoušel nové rozestavení hráčů v poli a kluci si na tuto změnu museli teprve zvykat (původně 3+3+1 - nyní 2+3+2).S touto novou skutečností se vyrovnali jako ti nejzkušenější hráči.Pro nás trenéry je to příslib lepších časů do dalších utkání.