...na webu Admiry

17.05.2011 19:01

MU Tempo - Admira 2:2 ( 1:2 ) , neděle 15.5.2011

publikováno 17.05.2011

Čtvrtá  minuta, Báza střela, Max dorážka… 1:0.  Desátá minuta Lapkič roh, Max volej …. 2 : 0. Jasně jsme kočírovali utkání. Soupeř byl pod tlakem a Vikingové si dělali, co chtěli. I když jsme s Hagim tým stále hecovali, asi okolo 20. minuty první  půle po ztrátě ve středu hřiště a po snadném obejití Fandy soupeř snížil na 1:2 a od té doby to bylo pro Vikingy velké trápení. Šance jsme si vypracovali ( Max, Brko atd.), ale ani z loženek nic nedali.

Druhá půle už byla spíše vyrovnaná a i tak jsme vytvořili několik závarů. Po soupeřově centru z pravé strany Jirka  vyrazil míč před sebe, šel tam málo důrazně, ještě dostal naloženo a útočník Tempa doklepl do prázdné brány. Obrana špatně zareagovala, nepokryla dorážku.

Zápas byl celkově vyrovnaný, jako zápasy s Tempem bývají. Neproměnili jsme spoustu vyložených šancí, kterých jsme měli rozhodně víc než soupeř. Byl tam prý ještě jeden regulérní gól, ale ten jsem neviděl. Na druhou stranu mohlo Tempo kopat pokutový kop po ruce Fandy. Rozhodčí ale ruce nepískal na obě strany během celého utkání a jeho výkon se mi osobně líbil. Nechal kluky hrát a to je dobře.

Střídali jsme obě lajny, pro mě je celé jaro spíš příprava na žákovskou ligu. Výsledky tolik neřeším. Musíme mít kompletní dvě formace připravené na tuto těžkou konfrontaci. Ovšem výkon ve druhém poločase by nám na nejvyšší soutěž nestačil. To si musí Vikingové uvědomit a doplnění družstva je nezbytné. Někteří kluci od soupeře, pokud by si ligu chtěli zkusit,by byli vítaní, ale to dojíždění, to je asi problém.

Zápasy v neděli odpoledne nám nesvědčí. Hráči přijedou utahaní z víkendu, neumí si ještě odpočinout ( rozložit síly) před mistrákem a od rodičů to asi trenér chtít nemůže. Byl to náš nejhorší výkon na jaře a mě druhou půli kluci hodně zklamali.

Ve středu nás čeká modelové utkání s ročníkem 1999 podle pravidel, jak se asi liga bude hrát a v sobotu mistrák s Motorletem, kde budu chtít jednoznačně daleko lepší přístup a výkon. V neděli pak 5+1 se Spartou. Na to potřebujeme, aby nás bylo dost a aby byli všichni zdraví. Fotbalu si v tomto týdnu zahrajeme opravdu hodně.

BRANKY : 2x Vondrášek

SESTAVA : Zach, Smutný – Bazal, Vácha, Budař, Herel – Záruba, Marcinčík, Čáp, Rys, Rudolf, Krčmář – Chocholoiuš, Vágner, Lapka, Vondrášek¨